Szkoła z Zalesia wyruszyła na ekspedycję.

28 uczniów z klasy III, ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Zalesiu ruszyło na wyprawę po zdrowe nawyki żywieniowe do Tesco w Piwnicznej Zdrój. Ekspedycje to nie tylko wielka wyprawa dla uczniów i nauczycieli, to również ciekawa przygoda dla Społeczników, którzy te wycieczki przeprowadzają. Jak wygląda Ekspedycja okiem nauczyciela możecie przeczytać tu , jak wygląda to z punktu widzenia Społecznika, zobaczyć możecie poniżej:

„Jesteśmy po pierwszej wycieczce w ramach programu „Od uprawy do potrawy”, która była dla nas ogromnym przedsięwzięciem(…) Dzięki wizycie małych gości wzrosło zainteresowanie klientów produktami przepełnionymi witaminami, które dzieci poznawały. Padały pytania w stylu - kiedy będzie stworzona taka ekspedycja smaków dla dorosłych klientów, aby mogli się zdrowo odżywiać wraz z Tesco? (…) Zaangażowanie i entuzjazm uczniów przeszedł nasze najśmielsze oczekiwanie. Na zakończenie ekspedycji dzieci otrzymały drobny upominek, z którego były bardzo zadowolone. Podczas wycieczki zdobyły dużą wiedzę na temat wielu zdrowych produktów, które można znaleźć w sklepie Tesco, a wiedze tą chętnie przekażą swoim rodzicom. Dzieciom nie tylko posmakowały bakalie, które jak uznały mogą stanowić zdrową przekąskę oraz np. awokado, które cieszyło się dużym powodzeniem wśród uczniów.” – przyznaje Elżbieta Łatka, Społecznik ze sklepu Tesco w Piwnicznej Zdrój na ul. Węgierskiej 2.

Jeśli chcielibyście podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi Waszych ekspedycji, to zachęcamy do wysyłania do nas zdjęć i krótkich opisów.


wróć do listy