Konkurs dla Klubów

23 sierpnia 2019

Każdy działający Klub Niemarnowania Żywności może wziąć udział w konkursie i powalczyć o atrakcyjne nagrody! Zadaniem konkursowym jest stworzenie relacji z obchodów Światowego Dnia Żywności (16 października), promujących w szkole ideę niemarnowania żywności przez Wasz klub.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Krok 1: Opiekun zakłada Klub, rejestrując się do programu przez stronę www programu
  • Krok 2: Klub realizuje zadanie konkursowe – organizuje w swojej szkole obchody Światowego Dnia Żywności (16 października). Propozycje działań można znaleźć w zakładce „Pomysły dla Klubów”, natomiast zachęcamy do realizacji własnych pomysłów! 
  • Krok 3: Opiekun Klubu przesyła na adres mailowy Biura Programu relację z obchodów Światowego Dnia Żywności (16 października)
    UWAGA: Zgłoszenia będą przyjmowane od 16 października do 15 listopada do godz. 15.00 w postaci opisu + max. 3 załączników (np. audio, foto, video, ppt, pdf). Formularz zgłoszeniowy można pobrać tu: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO POBRANIA
  • Krok 4: Jury wybiera 3 laureatów, którzy zostaną ogłoszeni do 17 stycznia 2020r. Na zwycięskie drużyny czekać będą bony do Tesco oraz warsztaty z edukatorem z Banków Żywności!

Nagrody

Za zajecie I, II oraz III miejsca, wybrane placówki otrzymają Bony Płatnicze do zrealizowania w Tesco w wysokości:

  • I miejsce: 3 000 zł
  • II miejsce: 2 000 zł
  • III miejsce: 1 000 zł

Dodatkowo w każdej z 3 zwycięskich placówek Edukatorzy z Banków Żywności przeprowadzą warsztaty, w trakcie których dzieci będą miały okazję pogłębić wiedzę zdobytą w trakcie lekcji z wykorzystaniem gry planszowej lub scenariuszy zajęć.

Szczegóły konkursu opisane są w regulaminie oraz na podstronie „Najczęściej zadawane pytania”.