Konkurs “Rymuję, nie marnuję” – zapraszamy do udziału!

5 października 2020

Nowa edycja to również nowy, wystrzałowy konkurs, w którym może wziąć udział każdy Klub Niemarnowania Żywności. „Rymuję, nie marnuję” to okazja do świetnej zabawy i zdobycia atrakcyjnych nagród! Zadaniem konkursowym jest stworzenie zwrotki i refrenu piosenki dotyczącej idei niemarnowania żywności.

Jak wziąć udział w konkursie?

Krok 1: Opiekun zakłada Klub, rejestrując się do programu przez stronę www programu. Po zarejestrowaniu będzie można pobrać formularz konkursu.

Krok 2: Klub realizuje zadanie konkursowe – tworzy zwrotkę piosenki dotyczącej tematyki programu. Propozycje działań można znaleźć w zakładce „Pomysły dla Klubów”, natomiast zachęcamy do realizacji własnych pomysłów!

Krok 3: Opiekun Klubu przesyła na adres mailowy Biura Programu zwrotkę piosenki dotyczącej tematyki programu. Zgłoszenia można nadsyłać w terminie od 14.10.2020 do 18.11.2020 roku do godz. 15:00. Formularz zgłoszeniowy można pobrać TUTAJ (link).

Krok 4: Jury wybiera 3 laureatów, którzy zostaną ogłoszeni do 4.12.2020. Na zwycięskie drużyny czekać będą bony i upominki!

Nagrody

Za zajęcie I, II oraz III miejsca, wybrane placówki otrzymają Bony Płatnicze do zrealizowania w Tesco w wysokości:

I miejsce: 3 000 zł i notesy dla dzieci o wartości 260 zł

II miejsce: 2 000 zł i notesy dla dzieci o wartości 260 zł

III miejsce: 1 000 zł i notesy dla dzieci o wartości 260 zł

Zwrotki napisane przez zwycięskie zespoły będą częścią piosenki o niemarnowaniu. Dodatkowo wybierzemy 3 zespoły, które otrzymają wyróżnienie i upominki. Ich zwrotki również znajdą się w piosence.

Szczegóły konkursu opisane są w regulaminie oraz na podstronie Pytania i odpowiedzi.