Majka Jeżowska w jury naszego konkursu „Rymuję, nie marnuję”!

19 października 2020

Z dumą przedstawiamy ambasadorkę naszego konkursu „Rymuje nie marnuję” – Majkę Jeżowską – polską piosenkarkę, kompozytorkę, scenarzystkę i reżyserkę, a także Ambasadorkę dobrej woli UNICEF. Jej przeboje znają wszyscy – „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są” czy „Od rana mam dobry humor” to tylko kilka z jej wielkich hitów. Piosenkarka znana jest także ze swojej wielkiej sympatii do dzieci, dlatego od razu wiedzieliśmy, że to właśnie Majka powinna być patronem naszego konkursu.

„Jestem podekscytowana projektem! Uwielbiam pracować z dziećmi i cieszę się, kiedy mogą wykorzystać swoją kreatywność, a przy okazji nauczyć się czegoś wartościowego. Jestem niesamowicie ciekawa konkursowych prac i nie mogę się doczekać finału.” – mówi Majka Jeżowska.

W konkursie „Rymuję, nie marnuję” zasady są bardzo proste – stworzenie zwrotki i refrenu piosenki dotyczącej idei niemarnowania żywności. To właśnie Majka będzie oceniała wysłane przez Was piosenki a na laureatów poza nagrodami czeka szczególna niespodzianka – piosenkarka wykona piosenkę złożoną z tekstów zwycięskich prac!

Szczegóły konkursu opisane są w regulaminie oraz na podstronie Pytania i odpowiedzi.