Ogłaszamy wyniki konkursu!

18 grudnia 2020

Wybór spośród tak wielu niesamowitych prac to trudny orzech do zgryzienia! Jury podjęło już jednak decyzję i nareszcie możemy ogłosić oficjalne wyniki naszego konkursu „Rymuję, nie marnuję”!

W ramach zabawy około 60 Klubów Niemarnowania z całej Polski stworzyło wspaniałe i kreatywne teksty piosenek o zdrowym odżywianiu i niemarnowaniu jedzenia. Włożyliście w nie naprawdę dużo serca! Bardzo to doceniamy, dlatego zanim zdradzimy wyniki, chcemy zapewnić, że wszyscy uczestnicy otrzymają od nas certyfikaty uczestnictwa i specjalne podziękowanie. Jury mogło jednak wybrać tylko 3 zwycięzców. To właśnie ich prace naszym zdaniem wyróżniły się na tle innych nie tylko kreatywnością, ale też m.in. walorami edukacyjnymi i humorem.

Kto został zatem zwycięzcą tegorocznego konkursu? Uwaga, uwaga… (werble)

Trzecie miejsce zajął Klub Niemarnowania „Eko-klasA” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Prudniku, zdobywając tym samym zestaw notesów dla dzieci „Od uprawy do potrawy” oraz bon do sklepów Tesco o wartości 1 000 zł.

Drugie miejsce należy do Klubu Niemarnowania „Eko- ludki” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Częstochowie . W ramach nagrody Dzieci otrzymują zestaw notesów oraz bon do sklepów Tesco o wartości 2 000 zł.

Laureatem i zdobywcą głównej nagrody: zestawu notesów oraz bonu do sklepów Tesco o wartości aż 3 000 zł, został natomiast Klub Niemarnowania „Ratuję jedzenie – Jestem bohaterem!” z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Środowiskowego Ogniska Wychowawczego nr 4 w Częstochowie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom naszej zabawy!

Teraz czekamy wspólnie na piosenkę Majki Jeżowskiej, Ambasadorki Konkursu, którą usłyszymy już wkrótce!

A potem? Może jakiś mały konkurs na wiosnę… Co Wy na to?

Pozdrawiamy
Biuro Programu „Od uprawy do potrawy”